Szent Balázs - Templomvárlak 1217 (Zánka, 1945)
Termék információk
Feltöltés ideje: 2023. december 11. |
Termékkód: 4555020 |
Megtekintések: 119 |
Megfigyelők: 1 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
dexter72 (693)
Békés megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 16:31
Regisztráció: 2016. december 21.
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Tudja meg, milyen lépésekkel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát. Részletek
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre örökös pénzvisszafizetési garanciát vállal.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | egyházi |
Hordozó: | papír |
Stílus: | modern |
Kor: | 1900-1949 |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiség: | eredeti |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Szent Balázs - Templomvárlak 1217 (Zánka)
Akvarell, papír 12 x 19 cm, jelezve balra lent:19 A 45, jelezve középen lent: Balaton Zánka és címerek
A lap mérete 17,5 x 25,5 cm, a kép mérete kerettel 20 x 28 cm
A színvonalas minőségű akvarell alkotója megfejtésre vár! Eredeti keretében.
MPL futárral szállítunk. Számlát adunk, szállítás előtt gondosan csomagolunk!
Nézze meg a kirakatunkat és további termékeinket is!
Garanciális feltételek
Garancia: örökös |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap |
Személyes átvétel | Gyula |
Postázás | 2060 HUF |
Postázás törékenyként | 4120 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.